Aktualności:

11. Mistrzostwa Małopolski Juniorów w Stasikówce

10. Sukcesy młodzieży w Sopocie

9. Złote żniwa w Mistrzostwach Europy!

8. Pogoda ...brydżowa :)

7. Brydżyści CKiS Skawina na Otwartych Mistrzostwach Europy

6. Reprezentanci "u Pradziada"!

5. XXV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej zakończone

4. Złoty medal małopolskich młodzików!

3. XXV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej

2. Górskie Granie Amatorów

1. Małopolska najlepsza na Olimpiadzie!
Reprezentanci "U Pradziada"! (20.06.2011)

Reprezentacja Polski U-20 w składzie: Justyna Żmuda, Adam Krysa, Adam Lonski, Kamil Madej – weźmie udział w zgrupowaniu przedstartowym, które odbędzie się w Regionalnym Ośrodku Brydża Sportowego "U Pradziada". Tydzień spędzony w Poroninie-Stasikówce to ostatni etap przygotowań młodych brydżystów do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w dniach 18-23 lipca w bułgarskim kurorcie Albena. Biało-czerwoni to obrońcy tytułu mistrzowskiego sprzed dwóch lat.

W europejskim czempionacie weźmie udział 18 reprezentacji. Najgroźniejszymi konkurentami polskiej reprezentacji w walce o medale wydają się być zawsze mocne drużyny Izraela, Francji, Anglii, Szwecji, a wymagający mogą być także gospodarze – Bułgarzy. Mimo to celem kadry prowadzonej przez Włodzimierza Krysztofczyka jest medal, a najlepiej – złoty. I za to będziemy trzymać kciuki!

W Stasikówce młodzież będzie codziennie rozgrywać 2 mecze sparingowe i również dwukrotnie trenować. Sparingpartnerami dla reprezentantów będą tegoroczni medaliści Mistrzostw Polski Młodzieży Szkolnej: Olga Długosz, Piotr Merynda, Przemysław Picheta, Grzegorz Skołyszewski oraz szkoleniowcy Regionalnego Ośrodka "U Pradziada": Agnieszka Szczypczyk, Agata Kowal, Macin Kuflowski, Roland Lippik, Grzegorz Merynda i Krzysztof Ziewacz.

Co ciekawe, reprezentanci obiecali też zagrać w turnieju dla brydżystów niezaawansowanych, gdzie ich partnerami będą młodzi brydżyści uczestniczący w równoległym zgrupowaniu szkoleniowym dla młodzików. Z mistrzami zagrają ci, którym los będzie sprzyjał w losowaniu.
Regionalny Ośrodek Brydża Sportowego
"u Pradziada"
www.upradziada.pl