11. Mistrzostwa Małopolski Juniorów w Stasikówce

7. Brydżyści CKiS Skawina na Otwartych Mistrzostwach Europy

5. XXV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej zakończone

3. XXV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej

2. Górskie Granie Amatorów

1. Małopolska najlepsza na Olimpiadzie!
Złoty medal małopolskich młodzików! (18.05.2011)

Złoty medal drużyny MPEC Tarnów był ukoronowaniem dobrej gry reprezentacji Małopolski podczas Mistrzostw Polski Młodzików, które odbyły się w Poznaniu.
Na najwyższym stopniu podium, broniąc tytułu wywalczonego przed rokiem, stanęli: Błażej Krawczyk, Jędrzej Hycnar, Michał Krysa oraz najmłodszy Wojciech Krawczyk, który zastąpił z powodzeniem Przemysława Pichetę, który grał w zwycięskim teamie z 2010 roku. Młodzi tarnowianie złote medale zapewnili sobie jeszcze przed ostatnią rundą, więc teoretycznie nie musieli nawet grać ostatniego meczu.

Szóste miejsce zajęła drużyna Jockera Oświęcim (Aleksandra Byra, Przemysław Kurzak, Jakub Martys i - gościnnie - Łukasz Pląder z CKiS Skawina), a siódme - MPEC 2 Tarnów (Witold Petryszyn, Piotr Wzorek, Wojciech Garncarz, Konrad Rokita).

Zwycięstwo w teamach było okazją do powetowania sobie niepowodzenia w turnieju par. Tu najwyżej z Małopolski, bo na piątym miejscu, upasowali się bracia Krawczyk, a tuż za nimi - duet z Jockera Oświęcim: Ola Byra i Przemek Kurzak. Kolejnych 5 par z Małopolski zajęło miejsca w drugiej dziesiątce turnieju, w którym udział wzięło 75 par.

Dodajmy, że w klasyfikacji województw Małopolska zajęła drugie miejsce (za Wielkopolską), a MPEC Tarnów został sklasyfikowany na drugim miejscu w rankingu klubów, zaś Jocker Oświęcim - na trzeciej pozycji.