Aktualności:

11. Mistrzostwa Małopolski Juniorów w Stasikówce

10. Sukcesy młodzieży w Sopocie

9. Złote żniwa w Mistrzostwach Europy!

8. Pogoda ...brydżowa :)

7. Brydżyści CKiS Skawina na Otwartych Mistrzostwach Europy

6. Reprezentanci "u Pradziada"!

5. XXV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej zakończone

4. Złoty medal małopolskich młodzików!

3. XXV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej

2. Górskie Granie Amatorów

1. Małopolska najlepsza na Olimpiadzie!
Małopolska najlepsza na Olimpiadzie! (3.05.2011)

W dniach 30 kwietnia - 2 maja w Augustowie rywalizowali brydżyści w ramach XVII Ogólnopolskiej Olimpiady w Sportach Halowych. Reprezentacja Małopolski zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji województw, przede wszystkim dzięki znakomitej postawie Olgi Długosz (MPEC Tarnów) i Joasi Byry (Jocker Oświęcim) oraz Maćków: Grabca i Kity (MPEC Tarnów), którzy wywalczyli złote medale w turniejach par na zapis maksymalny.

W pozostałych konkurencjach: drużynowo chłopców oraz turnieju na zapis średni dziewcząt do medali zabrakło łutu szczęścia - nasi zawodnicy zajmowali czwarte miejsca.

Wyniki reprezentantów Małopolski podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży:

Turniej par chłopców na zapis maksymalny:
1. Maciej Kita - Maciej Grabiec (MPEC Tarnów)
13. Przemysław Picheta - Piotr Merynda (CKiS Skawina)
14. Krzysztof Cetera - Jakub Rokita (MPEC Tarnów)
15. Maciej Superson - Krzysztof Superson (Wincor Nixdorf Cracovia)
19. Aleksander Smal - Grzegorz Skołyszewski (CKiS Skawina)
20. Maciej Lebiedź - Krzysztof Piotrowski (KSOS Kraków/MPEC Tarnów)
25. Tomasz Trzewik - Maciej Śliwiński (UKS Jocker Oświęcim)
29. Dawid Karpik - Marcin Krężołek (MZS 6 Gorlice)

Turniej par dziewcząt na zapis maksymalny:
1. Olga Długosz - Joanna Byra (MPEC Tarnów/Jocker Oświęcim)
5. Aleksandra Talaczek - Gabriela Nosal (MPEC Tarnów)
7. Karolina Palka - Aneta Turza (Jocker Oświęcim)
14. Ada Wróbel - Katarzyna Rodzaj (Jocker Oświęcim/MPEC Tarnów)
20. Agnieszka Kopcińska - Maria Milówka (KSOS Kraków/MPEC Tarnów)

Turniej drużynowy chłopców:
4. Małopolska III (Maciej Grabiec, Maciej Kita, Krzysztof Superson, Maciej Superson)
8. Małopolska I (Krzysztof Cetera, Jakub Rokita, Maciej Śliwiński, Tomasz Trzewik)
9. Małopolska IV (Piotr Merynda. Przemysław Picheta, Grzegorz Skołyszewski, Aleksander Smal)
12. Małopolska II (Dawid Karpik, Marcin Krężołek, Maciej Lebiedź, Krzysztof Piotrowski)

Turniej par dziewcząt na zapis średni:
4. Karolina Palka - Aneta Turza
6. Olga Długosz - Joanna Byra
10. Ada Wróbel - Katarzyna Rodzaj
11. Aleksandra Talaczek - Gabriela Nosal
21. Agnieszka Kopcińska - Maria Milówka
Regionalny Ośrodek Brydża Sportowego
"u Pradziada"
www.upradziada.pl